-30% NA STŘEDNĚ VELKÉ VŮNĚ
Akce platí od 31.3. do 14.4. 2025, podrobnosti najdete v podmínkách.
NAKUPOVAT
Vyhledat obchod
Vyhledat obchodPÉČE O PLEŤ LÍČENÍVŮNĚ

    MILLION GOLD

    Parfémovaná voda pro muže

    Číslo produktu 00057591
    39 věrnostních bodů Děkujeme za nákup!
    Včetně DPH bez ceny za dopravu
      1 981,00 Kč 39 620,00 Kč / Cena za litr [cs_CZ] each 2 830,00 Kč 39 620,00 Kč / Cena za litr
    39 620,00 Kč / Cena za litr
    Včetně DPH bez ceny za dopravu
      31.03 - 27.04 00057591
    ONLINE ONLY -30%* na středně velké vůně
    Parfémovaná voda pro muže
    Parfémovaná voda pro muže MILLION GOLD 50 ML
      1 981,00 Kč [cs_CZ] each 2 830,00 Kč
    Dárek RABANNE
    K nákupu jakékoliv vůně Rabanne (50 ml a více) získáte jako dárek stylovou peněženku na klíče. Platí do vyprodání zásob.
    Nabídka platí do vyprodání zásob. Nesmluvní vizuály. Platné s vaší věrnostní kartou nebo pro každou předplacenou službu.

    Popis

    RABANNE MILLION GOLD Parfémovaná voda pro muže

    Elegantnější. Silnější. Pociťte vzrušení ze zlatého úspěchu. Million Gold vyzařuje zářivou energii, která vás omámí. Mimořádně smyslná a dřevitá závislost, v níž se mísí svěží mandarinka s hřejivým cedrovým a výrazným santalovým dřevem. Intenzivní parfémová voda Million Gold je odvážná vůně, která dává nový význam mužnému Millionu. Duo svěží mandarinky s kardamomem vytváří ve vůni smyslnou dynamiku. V srdci vůně se nachází santalové krémové dřevo pro vysoce dřevitou a výraznou závislost. V základu je rozžhavená skořice, která spolu s cedrovým dřevem zajistí dlouhotrvající výdrž vůně. Nový design symbolického flakonu Million Rabanne, který je elegantnější a efektnější než kdykoli předtím, vyjadřuje nezkrotnou rafinovanost muže Million. Legendární zlatá cihla přichází s novým výrazným detailem, který zůstává zakotven v bohaté historii La Maison´s: článkem z ikonického řetězu. Jako opravdový výrazný kousek vyjadřuje nový výtvor Rabannovu vizi mužného sebevědomí. Ultimátní symbol zlatého úspěchu. Staňte se majitelem zlata. Mělo by stát miliardu, vypadat takhle dobře!

    TOP NOTE: mandarinka
    HEART NOTE: cedrové dřevo
    BASE NOTE: santalové dřevo

    Číslo produktu 00057591

    SLOŽENÍ

    ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, LIMONENE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CINNAMAL, CITRAL, EUGENOL, GERANIOL, CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700 (RED 4). Antonio Puig, SA Plaza Europa, 46-48, 08902, L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona) Spain VAT: A08158290

    Výrobce

    Email

    Antonio Puig, SA - Plaza Europa, 46-48, 08902, L'Hospitalet de Llobregat (Barcelona) - Spain - VAT: A08158289