YSL - Black Opium Eau de ToiletteNOVÁ VŮNĚ BLACK OPIUM EAU DE TOILETTE #PASSITON

Rozzař mě. Pak rozzař sebe. Vytvoříme elektrické pouto… které nikdo nezlomí. Pak se o ten euforický zážitek rozdělíme. Budeme zářit spolu. A předáme to dál.

PODĚLTE SE O SVOU ZÁŘI
Vítejte v nové rozzářené Eau de Toilette z řady YSL Black Opium. Uvedení. Rituál přechodu. A iniciace, vstup do komunity, která překypuje energií, impulzivností a touhou podělit se o zážitky. Vůně, která žije okamžikem, přesto vybízí k hledání nečekaného. Vytváří stopu vzpomínek a touhu po nových zkušenostech.

VŮNĚ: KÁVA S NOVOU JISKŘIVOU POSEDLOSTÍ…
Stejně jako zář v temnotách svítí ikonický a charakteristický akord černé kávy, který ještě rozjasňuje elektrizující svěžest. Nakyslé citrusové tóny zvýrazňují povzbuzující zář akordu hrušky (ve vrchních tónech) a společně pak rozjasňují novou Black Opium Glowing Eau de Toilette.

Tuto lehkou a jemnou vůni můžete používat skoro při každé příležitosti. Vyniká ženským charakterem, o který se můžete tak snadno podělit s kamarádkami.

LAHVIČKA: KRUH SVĚTLA
Stejně jako srdce, které hlasitě tluče v temnotách noci, vydává zářící vůně v lahvičce Black Opium Glowing Eau de Toilette pozitivní vlny ze svého samotného nitra. Známá čtvercová lahvička posetá růžovými a černými flitry zaujme ikonickým kruhem uprostřed. Ten nyní rozjasňuje název vůně v metalické růžové barvě. Neuvěřitelně žádoucí flakon září jako maják. Je jako polnice pro všechny ženy, které se zamilovaly do Black Opium, symbol smyslného pnutí mezi světlem a stínem.

KAMPAŇ: NEONOVÉ NOCI
Žádný zážitek nemá příliš smysl, pokud se o něj nepodělíte. Edie Campbell, oficiální tvář YSL Beauty i Black Opium vystupuje i v reklamní kampani. Černé vlasy, tmavě zvýrazněné oči a rty v tělovém odstínu nabízejí perfektní obrázek rockové hvězdy v rámci futuristického filmu od BRTHR. Staří i noví přátelé se řadí na ulici zalité neonovým světlem kdesi v jihovýchodní Asii. Pulzující neony, řev silné motorky, neonem osvětlené dveře klubu.

Edie usedá na motorku a s hlasitým burácením motoru míří do noci. Neonovým tunelem jede do neznáma. Vede své dívčí komando vstříc noci plné dobrodružství, přičemž přechází z kruhu světla do kruhu důvěry a dělí se o svou posedlost vůní. Elektrizující flakon Black Opium Glowing Eau de Toilette jde z ruky do ruky, koluje mezi dívkami, ženami, stranou nezůstane dokonce ani chlapec. Spojuje je jinak prožitá emoce, pocit opojného veselí a vzrušení.

Celé universum nových a nečekaných společných zážitků, které září napořád. A moto? Předej ho dál.Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind