SISLEY - HAIR RITUEL


Od roku 1976 je Sisley kosmetika stále inovována, aby vytvářela sortiment produktů v péči o pokožku s nejlepšími rostlinnými výtažky. Na základě jedinečné čtyřicetileté zkušenosti s péčí o pokožku, Sisley výzkum nyní rozšiřuje své know-how o péči o vlasy, svoji novou značku uvede v roce 2018:

Produkty nové značky jsou určeny výhradně pro pokožku hlavy a vlasové vlákno. Šest základních ošetřujících přípravků vytváří kompletní, smyslový rituál krásy určený jak pro ženy, tak pro muže.

Proč jsou Sisley poznatky získané z produktů v péči o pokožku tak užitečné právě pro vlasovou péči?

• Protože složení a funkce buněk pokožky a buněk pokožky hlavy jsou si podobné.
• Protože faktory, které negativně ovlivňují krásu vlasů (stres, únava, znečištění, genetické stárnutí) jsou stejné jako ty, které poškozují pokožku.

Celosvětový přístup k péči o vlasy

Řada HAIR RITUEL by Sisley je navržena tak, aby se stala celosvětovým přístupem v péči o vlasy. Současně se zabývá oběma hlavními složkami vlasů: živá část - vlasová cibulka - a viditelná část - vlasové vlákno -.

Každý ze šesti produktů řady HAIR RITUEL je vytvořen se silnou koncentrací botanických výtažků a esenciálních olejů, minerálů, vitamínů a bílkovin. Tyto složky dodávají energii vlasové cibulce a restrukturalizují vlasové vlákno.

Pokožka hlavy: ošetření působí od kořínků

Pod pokožkou hlavy se rodí a vyrůstá vlas z vlasové cibulky. Toto je živá, neviditelná část vlasů. Stejně jako pokožka, tak i pokožka hlavy je prokrvena množstvím malých cév, které poskytují všechny živiny potřebné pro růst vlasů, ochranu, lesk a pružnost. Kvalita vlasů závisí přímo na zdraví pokožky hlavy.

K obnovení vlasového folikulu vytvořil Sisley výzkumný tým produkty s:

- Oživujícím-posilujícím komplexem (zinek, měď, hořčík, vitamín B6, pro-vitamín B5, derivát vitamínu E) a argininem (jedna z dvaceti hlavních přírodních aminokyselin tvořících bílkoviny, zejména keratin) ke zlepšení vitality vlasů.
- Rýžovými bílkovinami a peptidovým vitamínem (odvozený ze sloučeniny peptidu, složeného ze tří aminokyselin a vitamínu H, známého působením při léčbě vypadávání vlasů) ke zvětšení hustoty vlasových vláken.
- Výtažkem z lněného semínka a jednozrnné pšenice k ochraně přirozené barvy vlasů.
- Uklidňující přírodní látkou Alpha-Bisabolol.
- Výtažkem ze šalvěje.

Komplementarita těchto účinných látek má velký efekt v obnovení buněčných mechanismů vlasové cibulky. Den za dnem se stávají vlasy silnější a hustější; září vitalitou, jako by byly regenerované.

Vlasové vlákno: pracujte na tom, co je viditelné pro obohacení krásy

Vlasové vlákno je viditelná část vlasů. Je vystaveno všem druhům vnějšího působení, které každodenně zhoršují jeho kvalitu. Stejně jako u pokožky je tvořeno převážně keratinem, který mu dodává odolnost a pružnost.

Chcete-li obnovit vlákno do hloubky, Sisley výzkum vytvořil restrukturalizační komplex složený z aktivních látek "ceramidů" a proteinů bavlníku, které posilují vlasové vlákno.

Tento komplex je kombinován se změkčujícími, vyživujícími, revitalizačními a hydratačními oleji (bambucký, makadamiový, kaméliový, olej z lískových oříšků, olej z moringy, mučenkový olej, olej z bavlníkových semen), aby vyhladil kutikulu vlasového vlákna a vlasy byly lesklé a zářivé.

Vlákno je vyživeno a obaleno, jako kdyby obnoveno. Vlasy jsou pružnější, více hebké a lesklejší.

Jedineční čichový zážitek, osvěží a dodá energii

Všemocná vůně produktů péče o vlasy HAIR RITUEL by Sisley kombinuje citrusové a dřevnaté tóny verbeny, citrón, broskvové květy a jantar.

Více než jen vůně, tento koncentrát obsahuje" aktivní jádro "přírodních ingrediencí (esenciální olej z Hinoki, Mimósa absolue a esenciální olej Bay Saint-Thomas), které přispívají k vitalitě vlasů tím, že poskytují živiny.

Vlasová péče je nová péče o pokožku.

Myjte, regenerujte, posilujte a zkrášlujte:

Zkrašlovací řada HAIR RITUEL by Sisley.
Jednoduchý rituál, malá produktová řada,
základní pečující produkty…

HAIR RITUEL by Sisley: nová značka, která nabízí efektivní, smyslový a kompletní program péče o vlasy, se kterým vaše vlasy umyjete, regenerujete, posilujete a zkrášlujete každý den.

Díky vysoce koncentrovanému složení účinných rostlinných látek působí produkty řady HAIR RITUEL by Sisley jak na pokožku hlavy, tak na vlasové vlákno a zajišťují tak celosvětový přístup v péči o vlasy.

Revitalizing Volumizing Shampoo with Camellia oil

Tónovací vlastnosti

Zvětšuje objem od kořínků ke konečkům

Prvním krokem v rituálu je použijí šamponu Revitalizing Volumizing Shampoo, který jemně umyje vaše vlasy a poskytuje vitamíny a minerály potřebné pro vitalitu pokožky hlavy a vašich vlasů. Jeho bezsulfátové složení je obohaceno o ultra-jemné povrchové aktivní látky.

Naplněný až po okraj aktivními složkami vlasové péče okamžitě vlasy tónuje a dodá jim větší objem.

Aktivní složky: pro-vitamín B5, vitamín B6, acetát vitamínu E, hořčík, zinek, měď, arginin, přírodní látka Alpha-Bisabolol, vůně "aktivní jádro“, aktivní složka ceramidy, proteiny bavlníku, bambucký olej, kaméliový olej, olej z lískových oříšků.

Revitalizing Smoothing Shampoo with Macadamia oil

Obalující vlastnosti

Zkrotí nepoddajné vlasy

Vyhlazující šampon Revitalizing Smoothing Shampoo obohacený o aktivní složky vlasové péče jemně umyje, vyživuje, obaluje a zkrotí nepoddajné vlasy s každým dalším umytím. Jeho bezsulfátové složení je obohaceno o ultra-jemné povrchové aktivní látky.

Vlasy jsou lesklejší a hladší na dotek; pružnost je obnovena.

Aktivní složky: pro-vitamín B5, vitamín B6, acetát vitamínu E, zinek, měď, arginin, přírodní látka Alpha-Bisabolol, vůně "aktivní jádro", aktivní složka ceramidy, proteiny bavlníku, bambucký olej, makadamový olej, olej z moringy.

Vůně používaná v šamponech doplňuje účinnost aktivních látek. Jejich lehce se vstřebávající textura se při styku s vodou promění v jemnou a bohatou pěnu.

Restructuring Conditioner with Cotton proteins

Předejděte poškození

Dostane se do nitra spletených a neuspořádaných vlasů

Restrukturalizační kondicionér Restructuring Conditioner doplňuje šampon, obalením vlasu vyhlazuje kutikulu, zvyšuje lesk a navrací odolnost. Jeho lehce se vstřebávající textura se neuvěřitelně snadně a příjemně nanáší.

Vlasy jsou hladší, obalené a více hedvábné.

Aktivní složky: pro-vitamín B5, vůně "aktivní jádro", aktivní složka ceramidy, proteiny bavlníku, bambucký olej, olej z lískových oříšků.

Regenerating Hair Care Mask with four botanical oils

Kompletní regenerace pokožky hlavy a vlasových délek

Napravte, regenerujte, zkrášlujte

Opravdové mimořádné ošetření, které působí jak na pokožku hlavy, tak na vlasové délky, regenerační maska Regenerating Hair Care Mask napravuje devitalizované a senzibilizované vlasy. Vysoce koncentrované složení z rostlinných výtažků, proteinů, vitamínů a minerálů dodá energii vlasové cibulce a posílí vitalitu citlivých vlasů přímo od kořínků. Blahodárná kombinace mimořádně pečujících olejů (bambucký, makadamový, kaméliový a olej z lískových oříšků) vyhlazuje a vyživuje vlasové vlákno, aniž by ho zatěžovala. Ultra lehká snadno vstřebávající se textura, která je vhodná pro masáž pokožky hlavy a vlasových délek.

Vlasy jsou okamžitě silnější, více hebké a lesklejší. Po čtyřech týdnech používání je kutikula vyhlazena, vlasové vlákno je restrukturalizováno a vlasy jsou zářivé a plné vitality.

Aktivní složky: pro-vitamín B5, vitamín B6, acetát vitamínu E, hořčík, zinek, měď, arginin, přírodní látka Alpha-Bisabolol, rýžové proteiny, výtažek z jednozrnné pšenice, výtažek z lněného semínka, vůně "aktivní jádro", proteiny bavlníku, bambucký oleje, kaméliový olej, olej z lískových oříšků, makadamový olej.

Revitalizing Fortifying Serum for the scalp

Zpomaluje vypadávání vlasů a podporuje silnější a hustší růst vlasů

Zpomaluje vypadávání vlasů, zhušťuje, posiluje

Životní prostředí a životní styl mohou mít vliv na zdraví vlasů a krásu, stejně jako u pokožky. Stres, nemoc, těhotenství nebo fyzické či emocionální šoky mohou způsobit vypadávání vlasů. Díky vysoce koncentrovanému složení minerálů, vitamínů, rostlinných výtažků a proteinů dodává posilující sérum Revitalizing Fortifying Serum energii vlasové cibulce, čímž zlepšuje upevnění vlasů v pokožce hlavy a zvyšuje jejich odolnost. Chrání také přirozenou barvu vašich vlasů. Jedná se o nejvíce odborný produkt z řady péče o vlasy. Posilující sérum Revitalizing Fortifying Serum se ukázalo jako velkolepě účinné zejména u lidí trpících ztrátou vlasů. Testy provedené ve spolupráci s centrem Centre Sabouraud (zdravotní středisko specializující se na pokožku a vlasy) ukázaly, že vypadávání vlasů bylo stabilizováno.

Tento mocný produkt je určen pro aplikaci na suché nebo vlhké vlasy, nanášíme vždy část po části (vždy tři kapičky na pokožku hlavy), a pak vmasírujte do pokožky hlavy zejména do oblastí, které jsou postižené vypadáváním vlasů.

Posilující sérum Revitalizing Fortifying Serum okamžitě zanechá pokožku bez nepříjemného pocitu únavy a dodá vlasům objem. Den za dnem jsou vlasy silnější, krásnější a lesklejší.

Aktivní složky: pro-vitamín B5, vitamín B6, acetát vitamínu E, hořčík, zinek, měď, arginin, přírodní látka Alpha-Bisabolol, rýžové proteiny, výtažek z jednozrnné pšenice, výtažek z lněného semínka, vitamínové peptidy, výtažek ze šalvěje, vůně "aktivní jádro", esenciální olej z červeného tymiánu, esenciální olej z majoránky.

Precious Hair Care Oil Glossiness & Nutrition

Příjemně vonící kosmetická péče poskytuje vlasům výživu, zářivost a měkkost

Dopřejte vašim vlasům lesk

Olej na vlasy Precious Hair Care Oil restrukturalizuje délky vlasů a vytváří kolem vlasového vlákna lehký ochranný film díky jedinečné kombinaci výživných a změkčujících olejů: mučenkový, bambucký, bavlníkový a olej z moringy. Vlasy jsou viditelně lesklejší ihned po aplikaci.

Posledním krokem pečujícího rituálu je nanesení oleje do vašich vlasů pro konečnou úpravu stylingu. Je to také dokonalý způsob jak si udržet zářivé vlasy v průběhu celého dne. Jeho vůně poskytuje vašim vlasům nádherné aroma, které ucítíte celý den, a jeho jemná textura zahalí vaše vlasy do hedvábného závoje.

Aktivní složky: vůně "aktivní jádro", bambucký olej, oleje z moringy, olej z bavlníkových semen, mučenkový olej.Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind