DUNHILL LONDON


dunhill London ICON Racing je vůní rychlosti, mužnosti a svobody.

INSPIRACE
Nadšení na otevřené silnice. Dobrodružství. Obraz muže projíždějícího skvostnou britskou krajinou v zeleném závodním sporťáku. British Racing Green je barvou tajuplnosti a mužnosti. Barva týmů anglických závodních jezdců při úsvitu automobilových závodů. Tato ikonická zelená představuje slavná vítězství odvážných jezdců na světových okruzích. Je spojena s nejmodernějšími stroji vyrobenými v průběhu britského zlatého věku automobilismu.

MUŽ
Tato energie a mužská kultivovanost byla přimíchána do každého flakonu ICON Racing, nejnovějšího přírůstku rodiny ICON.
Muž používající vůni ICON Racing je mužem stylu, nikoliv módy. Dokonalý vzhled bez toho, aniž by se o něj přiliš snažil. Zosobnění značky Dunhill.

ICON RACING
Flakon ICON Racing je inspirovaný strojírenskou technikou rýhování vytvářející texturovaný geometrický vzorek, který byl poprvé použit v roce 1924 na kovových zapalovačích Dunhill. Typická barva – British Racing Green – je spolu se značkou Dunhill již řadu let spojována s historií motorismu. Italský Bergamot, Grapefruit a Kardamom se snoubí s nóty černého pepře a levandulí a vzniká tak jedinečné svěží aroma ICON Racing pro muže v pohybu.
Výrazné dřevo Guaiac Wood, Vetiver a Musk dodává vůni teplý a maskulinní základ.

HLAVA: Bergamot, Grapefruit, Kardamom
SRDCE: Orange Flower, Levandule, Fresh Pepper
ZÁKLAD: Guaiac Wood, Vetiver, Musk

Parfemář: Laurent Le Guernec - IFF

THE HOUSE
dunhill London je řízeným designem a stylem s nekompromisním postojem k modernímu luxusu. S více než 70 prodejnami v 16 zemích, se dunhill stal přední luxusní britskou značkou pro muže. V roce 1893 v Londýně převzal Alfred Dunhill výrobní podnik po svém otci a začala se psát nová fáze motorismu. Jeho první představení svrchních oděvů způsobilo senzaci. Alfred byl vynálezcem rozhodnutým vytvářet produkty, které budou splňovat dobrodružné potřeby nové generace klientů.Boucheron Jessica Zoella Jil Sander Thalgo Eksperience Kocostar Marionnaud Erborian YSL Missoni Cacharel Qudo Karl Lagerfeld Human+Kind